Mercedes-Benz X-CLASS ELEMENT EDITION: Stylový pick-up..!

Atraktivní model vychází ze specifikace 250d 4MATIC, tedy základem je dieslová motorizace o výkonu 163 koní s točivým momentem 403 Nm a manuálním šestikvaltem. Robustní pick-up dokáže s tímto motorem jezdit v průměru za 7.4 litru nafty. Z nuly na stovku přitom zrychlí za 12.5 sekundy.

Výbava čtyřkolky těží z balíčku Comfort Pack, jenž zahrnuje čalounění v kůži Artico i 19palcová kola z lehkých slitin. Style Pack dodává vysoce výkonné hlavní světlomety, koncové lampy i denní svícení, vše s LED technologií.

O bezpečí posádky se stará řada bezpečnostních asistentů včetně autonomního nouzového brzdění, hlídání jízdy v pruhu nebo čtení dopravních značek. Samozřejmostí je asistent rozjezdu do kopce nebo uzávěrka diferenciálu.

Řidič zajisté ocení couvací kameru, ale i případnou vložku do ložného prostoru s možností zakrytí a uzavření nákladové plochy. Vůz je k dispozici v bílé barvě Chisana White nebo metalických odstínech Diamond Silver a Kabara Black. Na dostupnost a specifikaci pro český trh se informujte u našich dealerů. Jirka Hyner

Zdroj a foto: Newspress

About the author

Každých patnáct minut vám předáváme informace z dálnic v ČR. V dopravě se vzděláváme u odborníků, se kterými sledujeme vývoj dopravních systémů, novinky, trendy i nejnovější legislativní změny v oblasti dopravy.

Nejnovější komentáře