PRAVIDLA SOUTĚŽE “KŘIŽOVATKY”

Vyhrajte kytici se stovkou růží a dopravou! Zapojte se do soutěže “KŘIŽOVATKY“. Vydejte se na cestu, vybírejte správné cesty a dostaňte se až k výhře.

Každý den hrajeme ve vysílání novou soutěž “KŘIŽOVATKY“. Poslouchejte naše vysílání a po zaznění výzvy se jako první dovolejte do vysílání. Čekají na vás celkem pět křižovatek, které musíte projet. Není to ale tak jednoduché, na každé křižovatce se můžete vydat rovně, doprava nebo doleva a jen jedna cesta vede k postupu na další křižovatku. V případě, že zvolíte správně všech pět cest, vyhráváte!

Samozřejmě se může stát, že si zvolíte špatnou cestu a k výhře nedojedete. To je ale šance pro všechny ostatní. Správná cesta k cíli se po celý den nemění, takže pokud budete poslouchat celý den, mohou vám k výhře pomoci i tipy neúspěšných soutěžících. Pojďte s námi projet všech 5 křižovatek a dostaňte se až k cíli. Hrajeme každý den od 8: do 18:00.

Kompletní pravidla

Partnerem soutěže je: 

About the author

Každých patnáct minut vám předáváme informace z dálnic v ČR. V dopravě se vzděláváme u odborníků, se kterými sledujeme vývoj dopravních systémů, novinky, trendy i nejnovější legislativní změny v oblasti dopravy.

Nejnovější komentáře