Podcast Rádia Dálnice.

Na Benzince

03

Ladislav Bezděk - Bigtrip.cz

Tento díl podcastu Na Benzince je pro všechny cestovatele a dobrodruhy, jelikož jsme pro vás připravili rozhovor s Ladislavem Bezděkem z Bigtrip.cz. Ten, společně se svou manželkou, dokázal projet všechny obydlené kontinenty světa ve Škodě Octavia.

02

Radka Balousová - Amazonka Truck

V dalším dílu podcastu Na Benzince jsme pro vás vyzpovídali Radku Balousovou aka Amazonka Truck, automechaničku, kamioňačku a influencerku.

01

Adam Peschel - Automotodrom Brno

V pilotním dílu podcastu Na Benzince jsme pro vás vyzpovídali Adama „Speciala“ Peschela, motorkáře, motocyklového kaskadéra a instruktora bezpečné jízdy na motorce na Automotodromu Brno.

Zuzana Střechová

Zuzka je ostřílená moderátorka, která se už delší dobu pohybuje na rádiových a televizních vlnách. Můžete ji znát z jejího působení v Radiu Čas a Čas Rock a nebo poslední dobou ji můžete slýchávat ze svých televizních obrazovek ve Snídani s Novou. Její přátelský a profesionální přístup dokáže vždy dostat to nejlepší a nejzajímavější z hostů, které si zve do studia. Ráda poznává zajímavé osobnosti a žádné z témat ji není cizí. Přesvědčte se sami a pusťte si díl podcastu Na Benzince