Moderátoři Rádia Dálnice

vždy s nejčerstvějšími zprávami z dopravy.

Denisa Galia

Denča je součástí týmu Rádia Dálnice prakticky od jeho počátku. Jako vášnivá řidička spojila tři svoje velké lásky v jedno – mediální svět, poctivou muziku a auta. Energii do každého nového dne sbírá na procházkách se svým psem, při sportu a výletech za krásami Česka.

Mirek Petříček

Mirek je zkušený moderátor s dlouholetou praxí. Rádio Dálnice je jeho páté rádio, ve kterém kdy působil a velmi si to u nás za mikrofonem oblíbil. Na jeho práci ho baví to, že může pomáhat řidičům. Svůj široký hudební záběr prezentuje i na různých akcích jako DJ.

Kristýna Kubánková

Kristýna je studentkou mediální tvorby v Ostravě. Je nejmladší členkou našeho týmu moderátorů. Ráda se obklopuje lidmi, a proto svůj volný čas tráví především s přáteli. Ve volných chvílích hraje na saxofon. Miluje dobrou kávu a přírodu.

David Bittner

Davida můžete slýchávat již třetím rokem na vlnách Rádia Dálnice vždy s těmi nejčerstvějšími dopravními zprávami. Je vášnivým řidičem, takže vždy ví, jak posluchačům poradit na cestách. Ve svém volnu dělá DJ na různých akcích a jeho největší životní prioritou je jeho dcera. 

Matěj Straka

Matěje můžete slyšet v éteru Rádia Dálnice převážně o víkendech, kdy pro vás sleduje dopravu na vašich cestách za dobrodružstvím či rodinou. Není, ale pouze moderátorem, je to i stand-up komik v opavské COMEDY SHOW POPLACH.

Miroslav Rešl

Mirek, má 24 let a už 3 roky vám dělá parťáka na Rádiu Dálnice. Kromě moderování v rádiu se na plno věnuje studiu na vysoké škole a muzice. Slyšet ho můžete také na svatbách, firemních večírcích a různých veřejných akcích, kde působí jako DJ.