Moderátoři Rádia Dálnice

vždy s nejčerstvějšími zprávami z dopravy.

Denisa Galia

Denča je součástí týmu Rádia Dálnice prakticky od jeho počátku. Jako vášnivá řidička spojila tři její velké lásky v jedno – mediální svět, poctivou muziku a auta. Energii do každého nového dne sbírá na procházkách se svým pejskem, při sportu a výletech za krásami Česka. A bude ráda, když vám alespoň kousek pošle po vlnách našeho rádia až za volant.

Miroslav Rešl

Mirek, má 24 let a už 3 roky vám dělá parťáka na Rádiu Dálnice. Kromě moderování v rádiu se na plno věnuje studiu na vysoké škole a muzice. Slyšet ho můžete také na svatbách, firemních večírcích a různých veřejných akcích, kde působí jako DJ. K jeho koníčkům patří hraní na piano a fitko.

František Kempný

František je společenský, nezkazí žádnou legraci, rád lenoší a kromě své ženy a dcery miluje taky filmy, dokumenty, má rád kvalitní hudbu, dobré jídlo a dobré pití. Františka jste možná už někdy viděli na sociálních sítích, kde je dost aktivní.

Matěj Straka

Matěje můžete slyšet na vlnách Rádia Dálnice převážně o víkendech, kdy pro vás sleduje dopravu na vašich cestách za dobrodružstvím či rodinou. Není, ale pouze moderátorem, je to i stand-up komik v opavské COMEDY SHOW POPLACH.

Kristýna Kubánková

Kristýna je studentka, milovnice českého jazyka, literatury a divadla. Ráda se obklopuje lidmi a proto svůj volný čas tráví především s přáteli. Nikdy neřekne ne žádnému dobrodružství. Ráda cestuje, a to nejlépe do hor s baťohem na zádech. Ve volných chvílích hraje také na saxofon nebo dělá fit box. Miluje dobrou kávu a přírodu.

Mirek Petříček

Mirek je zkušený DJ a moderátor s dlouholetou praxí. Rádio Dálnice je jeho páté rádio, které si velmi oblíbil. Našim cílem je pomáhat řidičům a to mě baví. Vysoká kvalita, profesionální přístup a široký hudební záběr prezentuje i na různých akcích. Velmi fandí hudbě, sportu a dobrým filmům. Těší se na vás na vlnách Rádia Dálnice nebo u vás na akci.

Jan Ženatý

Honza za volantem nejen na dálnicích pár set tisíc kilometrů odřídil. Miluje řízení čehokoliv, co má motor, pokud možno spalovací. I potom, co vyměnil volant za mikrofon a výhled z oken za výhled na monitory, je spokojený člověk. Je optimista a raději vždycky hledá na věcech i lidech to lepší a řídí se heslem: Dílčí úspěch, taky úspěch.