Zdokonalte se v jízdě na Polygonu Brno

Rádio Dálnice představuje školu smyku a silniční motoškolu na Polygonu Brno.

Chcete být lepším řidičem? Rádio Dálnice vám poradí, jak na to na Automotodromu Brno

Láká vás škola smyku? Potřebujete odpočet bodů? Sháníte netradiční zážitkový kurz jako dárek? Škola bezpečné jízdy na brněnském polygonu z vás udělá mistra.

Ať už se chcete naučit dokonale ovládat vaše auto nebo motorku, na brněnském okruhu se vám budou věnovat ti nejpovolanější. Díky skvělým výukovým metodám a perfektnímu povrchu se naučíte skvěle zvládat svůj stroj v různých situacích. V praxi si navíc vyzkoušíte vše, co potřebujete pro bezpečnou jízdu.

Zdokonalte si řidičské dovednosti při Škole smyku na Polygonu Brno

Škola smyku Brno představuje celodenní trénink zaměřený na komplexní přípravu řidiče do běžného provozu. Delší čas strávený praktickým tréninkem vám pomůže pochopit principy správného chování za volantem. Díky dobré průpravě si zautomatizujete reakce v krizových situacích. Vyzkoušíte si jízdu po různých typech povrchů. Získáte tak nejen větší kontrolu nad svým vozidlem, ale také větší pocit jistoty při jízdě. Naučte se vyhnout překážkám při plném brzdění. Procvičte si rozjezd na mokrém kopci. Zjistěte, jak fungují základní bezpečnostní systémy jako je ABS nebo ESC. Škola smyku Intensiv vás naučí tohle a ještě mnohem víc.

Poznejte své limity na okruhu Moto GP díky silniční motoškole

Pro všechny milovníky motorek, kteří chtějí poznat nejen limity svého stroje, ale i své vlastní, je tu kurz Silniční motoškola. Díky tomuto kurzu si maximálně užijete každou svou jízdu. Zároveň se budete cítit mnohem bezpečněji. Na Automotodromu Brno vás čekají instruktoři zvučných jmen jako je Karel Táborský, Karel Abrahám, Adam Peschel a další. Náležitě si užijete unikátní prostřední závodní dráhy Moto GP. Kurz je veden ve velmi intenzivní a praktické rovině při malém počtu účastníků. Díky tomu se vám může instruktor věnovat osobně a vy získáte zdravé sebevědomí a bohaté zkušenosti s vlastním strojem. Posuňte vlastní hranice a naučte se ještě víc.

Rádio Dálnice představuje v podcastu Na Benzince Adama Peschela

Pokud se chcete o škole smyku a silniční motoškole dozvědět více, poslechněte si podcast Na Benzince. Ten spojuje různé osobnosti ze světa motorismu a dopravy. Tentokrát jsme pro vás vyzpovídali Adama „Spciala“ Peschela, motorkáře, motocyklového kaskadéra a instruktora bezpečné jízdy na motorce na Polygonu Brno. Zdejší kurzy dokážou uspokojit řidiče všech zkušenostních kategorií. Od úplných začátečníků až po zkušené řidiče. A Adam Peschel vám poradí třeba i v tom, jak postavit motorku na zadní kolo.

About the author